Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie 
 
Advertisement
 
 
 
 
Menu witryny
WIJHARS
INSPEKTORAT
KIEROWNICTWO
WYDZIAŁY
SCHEMAT I REGULAMIN ORGANIZACYJNY
ZADANIA INSPEKCJI
PODSTAWY PRAWNE
SYSTEM ZARZĄDZANIA
SPOSOBY ZAŁATWIANIA SPRAW
FORMULARZE
WYNIKI KONTROLI
KONTAKT
SZUKAJ
System przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym
OGŁOSZENIA
Polityka prywatności
WIJHARS
WAŻNA INFORMACJA !!! PDF  | Drukuj |
Redaktor: Administrator   
21.03.2012.

Informacja dla Handlowców świeżymi owocami i warzywami.

Uprzejmie informujemy, że Wzór formularza (Excel) oraz jego wersja do druku (PDF) „Formularz przekazania przez handlowców świeżymi owocami i warzywami informacji o rozpoczęciu/zaprzestaniu prowadzenia działalności oraz ilości owoców i warzyw wprowadzonych do obrotu” zamieszczony jest na stronach:

-        Głównego Inspektoratu JHARS w Warszawie www.ijhars.gov.pl w zakładce WZORY DOKUMENTÓW – RYNEK OWOCÓW I WARZYW ŚWIEŻYCH (F-9BKJ-01-IR-04 Formularz przekazania  informacji – PDF, F-9 BKJ-01-IR-04 Formularz przekazania  informacji - Excel)

-        Wojewódzkiego Inspektoratu JHARS w Lublinie www.wijhars.lublin.p w zakładce FORMULARZE,

-        Biuletynu Informacji Publicznej Wojewódzkiego Inspektoratu JHARS w Lublinie www.wijharslublin.netbip.pl w zakładce FORMULARZE DO POBRANIA (formularz nr 37 w PDF i nr 37a w Excel)

Ustawowo określony termin przekazania informacji do WIJHARS w Lublinie (ul. Nowy Świat 3, 20-418 Lublin, e-mail: wi_lublin@ijhars.gov.pl, sekretariat@wijhars.lublin.pl) upływa z końcem pierwszego kwartału następującego po okresie, za który należy złożyć informację.

 
Ustawa o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców. PDF  | Drukuj |
Redaktor: Administrator   
18.08.2011.

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2011 roku obowiązuje ustawa z dnia 25 marca 2011 roku o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców (Dz. U. Nr 106, poz. 622). Przepisy art. 29 przedmiotowej ustawy uchyliły art.12 ust. 3a ustawy z dnia 21 grudnia 2000 roku o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych (Dz. U. z 2005 r. Nr 187, poz.1577 z późn. zm.) dotyczący obowiązku dołączenia przez przedsiębiorcę do zgłoszenia działalności gospodarczej aktualnego odpisu z Krajowego Rejestru Sądowego lub zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej. 

Czytaj całość
 
KOMUNIKAT!!! PDF  | Drukuj |
Redaktor: Administrator   
10.12.2008.

Komunikat Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno–Spożywczych, Państwowej Inspekcji Sanitarnej i Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa

 

Czytaj całość
 
Wręczenie Certyfikatu Zintegrowanego Systemu Zarządzania PDF  | Drukuj |
Redaktor: Administrator   
04.09.2008.

W dniu 4 września 2008 r. w ramach kwartalnej narady Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych,  odbyła się uroczystość przyznania dla Wojewódzkiego Inspektoratu Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie certyfikatów dla Zintegrowanego Systemu Zarządzania, potwierdzających jego zgodność z wymaganiami norm:

PN-EN ISO 9001:2000 oraz PN-ISO/IEC 27001:2005

w zakresie: „Nadzór nad jakością handlową artykułów rolno-spożywczych w produkcji i obrocie, w tym wywożonych za granicę i sprowadzanych z zagranicy.”

 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 22 z 22
 
© 2019 Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Lublinie :: Jomla
1.0